OCFC
Jest mały i zwrotny. Jest solidny, bo niemiecki. Nowoczesny i tradycyjny zarazem. A co najważniejsze jest mój – Opel Corsa. W świecie miejskiej motoryzacji to już ikona popkultury. Dlatego bez zastanowienia wybieram Corsę.

Znam tylko jedno miejsce na ziemi, gdzie mojej fascynacji nie potraktują jak dziwactwa lub przesady – to Opel Corsa Fan Club Corsa Club (dla wygody po prostu OCFC).

Jesteśmy największym i najdłużej działającym klubem zrzeszających miłośników tego fascynującego auta z wielką duszą. Istniejemy nieprzerwanie od 2004 roku.
To enklawa dla prawdziwych posiadaczy Corsy, żyjących intensywnie i zabieganych między pracą, a ciągłym podnoszeniem kwalifikacji. Jeśli znajdziesz trochę czasu w weekend – dla Ciebie wymyślono spoty, które odbywają się regularnie co dwa tygodnie.

Wolisz klasyczny zlot? Nie ma problemu, OCFC organizuje raz do roku, by wyszaleć się autem na torze i pobyć ze wspaniałymi ludźmi.
Kochasz swoje auto, chcesz o tym pogadać, ale nie bardzo masz czas na eskapady? Specjalnie dla Ciebie stworzono stronę internetową www.corsaclub.pl oraz forum www.corsaclub.pl/forum. To nie tylko tradycyjne forum, na którym nie ma tematów tabu. To również galeria modeli oraz wyczerpujących informacji technicznych na temat Corsy. Możesz również łatwo sprawdzić who is who. Z linku „klubowicze” dowiesz się wszystkiego o tych, którzy poznali już moc fanclubu. W realu (na drodze) rozpoznasz ich po klubowym logo OCFC.

Jesteśmy dumni, że udało im się zainteresować właścicielki i właścicieli Opla Corsy swoim OCFC. Tutaj możesz się przekonać, że nie tylko faceci „myślą wyłącznie o jednym…”. Jeśli zainteresował Cię nasz klub – dołącz do nas, zaproponuj ciekawe tematy lub włącz się w dyskusję na forum.

W gronie OCFC przekonasz się, że miłość do samochodu to nie dziwactwo, a pasjonujące hobby i ogromna frajda dla jego posiadacza.

Cors(i)arze, czy to nie brzmi dumnie?!