Głosowanie na Najlepszy Fan Klub Motoryzacyjny roku 2012

Jak co roku chcielibyśmy zaprosić wszystkich sympatyków Opla Corsy do głosowania na nasz klub w konkursie organizowanym przez tygodnik Auto Świat.

Warto zagłosować, bo zwycięzca naszego plebiscytu otrzyma od organizatorów 15 tysięcy złotych na organizację zlotu fanklubu w roku 2012!

Natomiast wśród wszystkich osób, które nadeślą zgłoszenia do Plebiscytu, zostanie wylosowanych 18 laureatów, którzy otrzymają nagrody rzeczowe za udział w Plebiscycie – 15 4-litrowych baniek oleju LOTOS 5W40 oraz 3 podwójne zaproszenia na Targi AMI organizowane przez Targi Lipskie.

Dziesięć fanklubów, które otrzymają największą liczbę Waszych głosów, przejdzie do drugiego etapu plebiscytu, w którym kapituła wyłoni głównego zwycięzcę – najlepszy fanklub motoryzacyjny roku, który otrzyma 15 tys złotych na organizację dorocznego zlotu, oraz 50 kg oleju LOTOS 5W40.

Konkurs na Najlepszy Fan Klub Motoryzacyjny roku 2012 🙂 Liczymy że i w tym roku nas nie zawiedziecie.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *